Gorna belka
Gorna belka
Gorna belka
Gorna belka
Gorna belka
Gorna belka
Gorna belka
 
 

Ostatnie imprezy na których się bawiliśmy...


IV Warsztaty ZCS

8, 9 Października 2005

IV Warsztaty Zakonne

W tym roku w dość pośpieszny sposób przyszło nam (głównie Kretu :) ) realizować plan jak i same warsztaty. Miniatura zdjęcia Z tego też powodu mieliśmy znacznie mniej gosci - jednak nic straconego, można było wykorzenić pewne niedociągnięcia w naszej obecnej wiedzy. Dwa dni ćwiczenia zarówno kroków jak i całych tańców - nie można powiedzieć, iż program był jakis nadmiernie abitny - jednak zapewniał dużo zabawy z samego tańca - a przeciez o to chodzi :).
Łęczyca 2005

27, 28 Sierpnia 2005

VIII Turniej na zamku w Łęczycy

Prawie ostatni turniej w tym sezonie. Coraz bardziej "docenia" się idee obozu historycznego i pracuje w tym kierunku - bardzo się z tego cieszę (zwłaszcza jako nie zbrojny na XVw :)). Miniatura zdjęcia Jak zwykle dużo znajomych, pogoda wyjatkowo dopisała - mysle ze wszyscy się doskononale bawili. W ramach marudzenia - troche leżała forma uczty (i słabe jej walory integracyjne), oraz pilnowanie obozu - acz jak juz mówiłem - bedzie co poprawiać za rok.
Zdjęcia (ponad setka) znajdują się w galerii.
A teraz super, odlotowe nagranie obozowe - jedyne w swoim rodzaju, pierwsze na świecie (uwaga! niektóre piosenki zawierają język powszechnie uznany za wulgarny :) - co by nie bylo uprzedzałem, jak się ich nie spiewało mogą brzmieć dziwnie):

Przyśpiewki Rycerskie Vol.1
1. Pawęż (0,8M)
2. Sierżant (1,2M)
3. Taki mały, taki duży (0,7M)
4. Nienazwane (0,9M)
5. Tamdaradei (1,5M) (tekst)
6. Dostalem Ziele (1,4M)
7. Nienazwane (2,2M)
8. Medieval Soldier (0,7M)
9. Jak dobrze byc barankiem (0,7M) (tekst)
10. House of the rising nietoperz (0,9M)
11. Dolina (1,1M)
12. Zasiali górale trawę (2,5M)
13. Puszki (0,7M)
14. A wieczór taki upojny (1,8M)
15. Emilota (1,5M)
16. Muszka plujka (0,8M)
17. Miala 16lat (2,3M)
18. Hymn Podola (0,5M)
19. Polka (0,8M) (tekst)

Dodatki to fragmenty, które nie są bezpośrednio piosenkami ale warto posłuchać :). Numerek informuje po jakim utworze powinien wystapic dodatek (co by chronologie zachować).

Przyśpiewki Rycerskie - dodatki

Grunwald 2005

11 - 17 Lipca 2005

Inscenizacja bitwy pod Grunwaldem

Cóż tu dużo mówić... praktycznie jedyna impreza na której można przez dłuższa Miniatura zdjęcia chwilę obozować w naszych ulubionych ;) warunkach. Masa nowych znajomości, doświadczeń. Z roku na rok jest coraz lepiej i historyczniej - jak dla nas miodzio. Pozostaje jedynie jeszcze pozbyć się natarczywego elementu obozowego o mentalności kibica :/ A za rok na pewno na dłużej niż tydzień!
Zdjęcia (ponad setka) znajdują się w galerii.Piaseczno III

24-25 Czerwca 2005

III Piaseczyński Turniej Rycerski o Złote Jajo

Pierwszy z turniejów ligowych (choc akurat nas to najmniej dotyczy :)), blisko Warszawy i z super atmosferą. Miniatura zdjęcia Wśród wielu wspaniałych wspomnień, pozostaje niezatarte wrażenie braku pomysłu na konstrukcję dróg w Piasecznie :))
Napewno można jeszcze wiele poprawić w samej organizacji turnieju, jednak o jego sile świadczy atmosfera a nie techniczne zaplecze.
Oczywiście zapraszamy do galerii.Ceilidh Z Mike'iem

9 Stycznia 2005

Mike Scott, szkocki caller poprowadził Ceilidh

Rok rozpoczęliśmy Ceilidh prowadzonym przez Mike'a - Callera ze Szkocji. To juz drugi raz kiedy zgodził się poprowadzić dla nas Ceilidh i myślę Miniatura zdjęcia że z równie udanym skutkiem co rok temu :). Tańców było wiele, w większości nowe lub w ciut innej aranżacji niż znaliśmy do tej pory. Wszyscy bawili się wyśmienicie, zwłaszcza że kilka razy do tańca przygrywali nam Ela (na skrzypcach) i Fizban (na bodhranie) z TIC.Valid HTML 4.0 Transitional

 
Dolna belka
Dolna belka
Dolna belka
Dolna belka
Dolna belka
Dolna belka